لیپوماتیک

 • لیپوماتیک یا پیکرتراشی  جدیدترین روش تخلیه چربی از بدن با نتیجه ای کاملا متفاوت و باور نکردنی در مقایسه با سایر روش های تخلیه چربی مثل ساکشن ویا لیپولیزر است.
 • کیفیت و زیبایی در روش لیپوماتیک ساکشن بدلیل عدم ایجاد حرارت که در روشهای لیزرلیپولیز و اولترازد ایجاد میگردد احتمال سوختگى پوست و فیبروز و سفت شدن و نیز ناهمواری سطح پوست کمتر دیده می شود .در این روش حرکات بسیار ظریف کانولا باعث جداشدن چربی میگردد و قدرت جراح را برای انجام کاری ظریف مهیا می نماید به دلیل همین ویژگی این روش را پیکرتراشی نیز مینامند.
 • امنیت بالا و کم خطر بودن و دوره نقاهت کمتر :لیپوماتیک روشی کاملا امن و گاها بدون نیاز به بیهوشی بوده وحجم زیادی از چربی تنها در یک جلسه تخلیه می شود که همراه با کمترین ورم و کبودی، درد و بدون خطر ایجاد آمبولی است. ضمنا بعد از عمل لیپوماتیک می توان فعالیت روزمره را خیلی زود آغاز نمود.

مزیتهای لیپوماتیک نسبت به سایر روشها چیست ؟

 • در روش لیپوماتیک، لایه چربی زیر پوست در مقایسه با روش لیپوساکشن تا تقریبا صد در صد تخلیه میگردد و یک‌نواختی بیشتری دارد و شاهد باقی‌ماندن چربی بعد از عمل نیستیم در حالیکه در روش لیپوساکشن چربی ممکن است به‌صورت گلوله‌ای زیر پوست باقی بماند..
 • در مقایسه با روش لیپوساکشن که گاهی لازم بود، بیمار تا ۱۸۰ روز از گن استفاده کند، در این روش، بیمار باید حدود ۲ هفته از گن استفاده کند. گاهی‌اوقات این زمان تا ۴ هفته بسته به سن و شرایط بیمار، افزایش می‌یابد. استفاده از گن به این خاطر توصیه می‌شود تا پوست کاملا جمع شود.
 • در مقایسه با روش لیپوساکشن، میزان صدمه‌ای که به بافت پوستی وارد می‌شود، در روش لیپوماتیک کمتر است.
 • در روش لیپوساکشن سنتی، به بیهوشی عمومی نیاز است، اما در روش لیپوماتیک، بدلیل سهولت می توان حتی با بی‌حسی موضعی چربی را تخلیه نمود.
 • در روش لیپوساکشن، تورم و خونریزی زیاد بعد از عمل وجود دارد اما در روش لیپوماتیک، ترشحات به صورت خونابه بوده و بعد از مدت کوتاهی برطرف می‌شود.
 • ریسک عفونت در لیپوماتیک به نسبت لیپوساکشن بسیار کمتر است.
 • کوفتگی پس از عمل در روش لیپوماتیک، خیلی کمتر از روش ساکشن است.
 • بعد از لیپوماتیک نیاز به استراحت طولانی نیست و فرد می تواند استحمام نموده و سریعتر فعالیتهای روزمره خود را آغاز کند.

برای مشاهده تصاویر بیشتر و نیز اطلاع از خدمات ما لطفا روی لینک اینستاگرام کلیک کنید.

روش انجام لیپوماتیک :

در لیپوماتیک پزشک یک برش کوچک درناحیه مورد انظر یجاد می کند و معمولا این برش کوچک در مناتطقی که دیده نمی شود مانند خط لباس زیر ایجاد می شود و بعد ار مدتی جای این برشها کاملا محو می شود وسپس لوله ای به نام کانولا وارد ناحیه می شود و با حرکات ارتعاشی و لرزشی بافت های چربی را از هم می شکند وپس از تخریب ، چربی ها از ناحیه مورد نظر تخلیه می شود. از بهترین دستگاه‌های لیپوماتیک می‌توان به دستگاه لیپوماتیک SP6 اشاره کرد که در کلینیک‌های زیبایی استفاده می‌شود. این دستگاه‌ها سیستم محافظتی خوبی دارد و تاییدیه FDA آمریکا را هم کسب کرده است.

آمکان تزریق چربی خارج شده به طور همزمان وجود دارد:

ارتعاش در روش لیپوماتیک سبب می‌شود تا چربی‌ها نسوزد و بافت و سلول‌های چربی بدون کمترین آسیب، از زیر پوست بیرون کشیده شود. با این روش، افراد می‌توانند ضمن کاهش سایز سریع و شگفت انگیز با تزریق چربی به سینه، باسن ، صورت ، پشت دست و غیره ،سایز آن را بزرگ و فرم بهتری به سایر قسمتهای بدن خود بدهند.

نمونه هایی تزریق چربی خارج شده به باسن ، گونه ، پشت دست و کل صورت

برای مشاهده تصاویر بیشتر و نیز اطلاع از خدمات ما لطفا روی لینک اینستاگرام کلیک کنید.

لیپوماتیک نه تنها باعث شلی و افتادگی پوست نمی شود بلکه هم زمان باعث لیفت پوست نیز می گردد:

در این روش هدف معمولا کم کردن وزن نیست بلکه تغییر سایز، حجم و فرم است . این عمل بسیار راحت و بدون عارضه است و نتیجه آن بسیار رضایت بخش است. این روش نه تنها باعث افتادگی بیشتر پوست نمی شود بلکه به طور اعجاب انگیزی به سفت تر شدن و لیفت پوست نیزکمک می کند.به طوریکه حتی بلافاصله بعد از انجام لیپوماتیک و با وجود تخلیه چربی شلی پوست کاهش می یابد ، نکته مهم و جالب این است که کاهش سایز تا مدتها بعد از عمل ادامه دارد و باعث رفع سلولیت نیز میگردد.

نمونه ای از جمع شدگی شگفت انگیز پوست بعد از لیپوماتیک

لیپوماتیک در دختران مجرد یا افرادیکه زایمان نداشته اند قابل استفاده است:

بدلیل عدم استفاده از لیزر و عدم ایجاد حرارت در بافت چربى امکان فیبروز در بافت زیر پوست بسیار کم است و به این علت انتخاب دستگاه لیپوماتیک براى شکم خانمهایی که تاکنون زایمان نداشته اند مناسب تر است .و هیچ گونه مشکلی برای زایمان مجدد ایجاد نخواهد کرد

آیا اگر کسی قبلا ساکشن کرده باشد باز هم می تواند لیپوماتیک انجام دهد؟

این روش براى افرادى که قبلا ساکشن و یا لیپولیزر شده اند واز نتایج آن راضی نیستند و بافت چربى سفت و فیبروز شده است مناسب تر از سایر روشهاى قبلى است.

برای مشاهده تصاویر بیشتر و نیز اطلاع از خدمات ما لطفا روی لینک اینستاگرام کلیک کنید.

تاییدیه های بین المللی:

ین دستگاه که توسط سازمان غذایی دارویی آمریکا FDA تایید شده است و در ۵۰ کشور جهان استفاده می شود، سیستمی قابل اعتماد است که با روشی بی خطر و موثر و دقیق، این امکان را می دهد که نسبت به تخلیه چربی به طور کاملا یکنواخت و طبیعی از مناطقی مانند شکم ، پهلو ، پشت ، باسن ، ران ، ساق و حتی حجم اندک از چربی های موضعی در مناطقی مانند غبغب ، بالای سینه ، بزرگی سینه آقایان ، اطراف زانو برداشت و اندامی زیبا و متناسب را در یک جلسه بدست آورد به همین دلیل این روش به پیکرتراشی نیز معروف است.

دوره نقاهت و استراحت بعد از عمل لیپوماتیک:

در روش لیپوماتیک  هیچ اجباری به استراحت وجود ندارد و حتی افراد می توانند بلافاصله به ورزش ملایم و فعاللیتهای روزمره بپردازند هر چند عدهای بدلیل درد نسبی به استراحت کوتاه نیاز دارند.دوره نقاهت بعد از عمل بسیار کوتاهتر و بین ۳ تا ۷ روز می باشد و دوره استفاده از گن نیز حدود دو هفته می باشد.

برای مشاهده تصاویر بیشتر و نیز اطلاع از خدمات ما لطفا روی لینک اینستاگرام کلیک کنید.

لیپوماتیک برای کدام قسمتهای بدن قابل استفاده است :

شکم و پهلو ، بازو ، پشت ، غبغب ، ران ، باسن ، ساق پا و چربی های اضافی در هر جای بدن با لیپوماتیک قابل برداشت می باشد و شما نمونه ای از تصاویر قبل و بعد بیماران را در تصاویر زیر مشاهده می کنید.

لازم به ذکر است تصاویر ذیل یک هفته بعد از لیپوماتیک می باشد و در این مرحله هنوز ورم بیماران رفع نگردیده است . ضمنا تصاویر بدون هر گونه روتوش و تغییر بوده و اینترنتی یا بازسازی شده نمی باشد.

 لیپوماتیک ران و اطراف زانو – به تغییرات پوستی و رفع سلولیت ها توجه کنید

لیپوماتیک بازوها

لیپوماتیک سینه آقایان (ژنیکوماستی)

درمان غبغب

نمونه های دیگری از لیپوماتیک

برای مشاهده تصاویر بیشتر و نیز اطلاع از خدمات ما لطفا روی لینک اینستاگرام کلیک کنید.

تصاویر بالا قبل از لیپوماتیک درفردی با وزن بالا ، سایز بزرگ و‌پوست شل و تصاویر پایین بعد از لیپوماتیک به کاهش سایز و جمع شدن پوست بعد از لیپوماتیک ( به کاهش سایز و جمع شدن پوست یک هفته بعد عمل توجه کنید)

لازم به ذکر است :

1– کلیه تصاویر مربوط به بیماران مرکز می باشد که در هفته اول بعد از عمل گرفته شده است و از تصاویر اینترنتی و بازسازی شده استفاده نشده است.

2 – در این مرحله ورم بعد از عمل وجود دارد و مسلما بهترین نتیجه بعد از یک ماه دیده می شود.

3- تصاویر بدون روتوش و تغییر می باشد.

***چرا مرکز تخصصی جراحی زیبایی و لیپوماتیک پارس را انتخاب می کنیم ؟

 • مرکز تخصصی جراحی زیباییی و لیپوماتیک پارس از با سابقه ترین مراکز لیپوماتیک در ایران بوده و افتخار دارد تا کنون هزاران عمل موفق انجام داده که شما می توانید تصاویر قبل و بعد از عمل بیماران را در مرکز مشاهده نمایید.
 • عمل لیپوماتیک فقط توسط پزشکاان متحصص جراحی زیبایی و لیپوماتیک انجام میگیرد.
 • مناسب ترین هزینه را پرداحت میکنید.
 • بهترین سرویس را در یکی از بهترین بیمارستانهای ایران دریافت می کنید.
 • بهترین خدمات بعد از عمل را دریافت می کنید.
 • ما پاسحگو و متعهد هستیم تا شما بیشترین رضایت را داشته باشید.

لطفا برای مشاهده نمونه های بیشتر روی لینک اینستاگرام در ذیل صفحه کلیک نمایید و با پیوستن به جمع فالورهای ما از 10% تخفیف کلیه خدمات ما بهره مند شوید.

ضمنا شما می توانید با مراجعه حضوری با تعیین وقت قبلی از صدها نمونه تصویری دیگر دیدن نمایید و به طور رایگان با پزشک مشاوره نمایید.

مشاوره با پزشک : لینک پایین صفحه