هایفو جدیدترین تکنولوژی لیفت صورت

یکی از پیشرفته ترین تکنولوژی های لیفت پوست میتوان به هایفو (HIFU) اشاره کرد. همانطور که می دانید هایفو (HIFU) روشی است برای لیفتینگ صورت بدون جراحی. هایفو (HIFU) عمل لیفتینگ را در یک جلسه انجام می دهد.

هایفو و مکانیزم انجام آن :

در هایفوتراپی از امواج اولتراسوند(مافوق صوت) استفاده می شود، که نتیجه آن ایجاد گرمای موضعی در عمق پوست و بافت زیرین و عضلات می باشد و نتیجه آن تخریب کلاژن های قدیمی و بازسازی کلاژن جدید می باشد. روند این بازیابی حیات کلاژن‌ها و الاستین‌ها (Collagen Remodelling)، باعث کم عمق‌ شدن چین‌ و‌ چروک‌ های صورت و ایجاد طراوت و جوانی در پوست می‌گردد. روند جوانسازی و بهبودی در کلاژن سازی تا ۳ ماه بعد از پروسه هایفو ادامه میابد.

پایداری این لیفتینگ بدون جراحی و غیرتهاجمی، نسبتاً طولانی بوده و قوام آن تا دو‌سال می‌باشد.  

مزیت روش هایفو نسبت به سایر روش های لیفتینگ صورت :

هایفو روشی کاملا موثر، ایمن و تایید شده حتی توسط سازمان غذا- داروی آمریکا (FDA) در درمان افتادگی پوست هست اما کاملا غیرتهاجمی بوده و کوچکترین آسیبی به سطح پوست نمی زند.

برخلاف روشهای جراحی و لیزر، بعد از انجام هایفو شواهدی از برش، بخیه، کبودی، قرمزی، زخم و التهاب بر روی پوست دیده نمی شود و فرد به راحتی می تواند کارهای معمول روزمره خود را ادامه دهد و نیاز به استراحت و نقاهت خاصی نیست.

انجام تنها یک جلسه هایفو باعث بروز بهبودی به مدت یک تا سه سال می گردد و برخلاف روشهای لیزری نیاز به تکرار ماهانه چندین جلسه نیست.

ناگفته نماند چون پوست بافتی زنده و پویا هست بعد از هر روش جوانسازی، روند تغییرات سنی ادامه می یابد و عملا هیچ روشی اثری دایمی ندارد اما اثر هایفو با یک جلسه درمان تا مدتی طولانی به ویژه در صورت رعایت اصول نگهداری پوست باقی می ماند.

از نظر اقتصادی در مقایسه با روشهای جراحی انجام هایفو کم هزینه تر می باشد.   موارد استفاده از هایفو بالا کشیدن ابروها ،رفع افتادگی پلک ، رفع چین و چروک اطراف چشم درمان تیرگی و سیاهی دور چشم ،لیفت گونه ها ، رفع خط خنده از بین بردن خط اخم ، رفع غبغب لیفت صورت گردن پیشانی ، زاویه دار کردن فک می باشد لازم به ذکر است هایفوی شکم و بازو نیز باعث لیفت پوست این قسمتها میگردد.

 هایفو در چه کسانی انجام نمی شود؟

در افرادی که دارای دیابت پیشرفته هستند ..وجود پروتز فلزی در ناحیه درمان ، وجود عفونت فعال در ناحیه درمان ،خانم باردار

عوارض هایفو چیست ؟

هایفو عوارض خاصی ندارد، فقط ممکن است بیمار در طی درمان، کمی احساس درد کند که قابل تحمل است. گاهی پوست کمی قرمز می شود که کاملا گذرا است و به سرعت بهبود می یابد.

اقدامات قبل و بعد از هایفو تراپی چیست؟

قبل از هایفو تراپی نیاز به کار خاصی نیست  (جز در موارد خاص مختصری بی حسی موضعی کفایت می کند) پس از هایفو تراپی فرد نبایستی پوست را گرم کند و بهتر است از ترکیبات خوراکی فعال کننده کلاژن سازی استفاده کند.  

 ماندگاری اثر هایفو (HIFU) چقدر است؟

بسته به میزان شلی و نوع رژیم غذایی ، سن،ژنتیک و… دارد . لیفت ناشی از هایفو( HIFU) حدود 2 سال باقی می ماند .افرادی که تمایل دارند نتیجه ماندگارتر داشته باشند می توانند هر1- 2 سال یکبار این روش را تکرار کنند تا همیشه جوان بمانند.

هزینه هایفوتراپی:

هزینه هایفوتراپی به ناحیه تحت درمان و نوع دستگاه مورد استفاده دارد . بهترین و موثرترین دستگاه هایفو موجود در ایران که بهترین نتیجه را برای شما خواهد داشت * دستگاه هایفو هایرونیک گلد HIRONIC GOLD HIFU می باشد .